Twitter postanawia zostać na home office

twitter wyświetlany na ekranie telefonu

Firma Twitter poinformowała poprzez e-mail swoich pracowników o tym, że mogą pracować zdalnie nawet po zakończeniu zagrożenia związanego z pandemią koronawirusa COVID-19.

Twitter otworzy swoje biura najwcześniej we wrześniu. Proces będzie przebiegał stopniowo, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Jednak ci pracownicy, którzy preferują pracę zdalną, będą mogli ją kontynuować bez konieczności przychodzenia do biura. Do końca br. pracownicy nie będą również wysyłani na wyjazdy służbowe. Nie przewiduje się także żadnych eventów firmowych. Twitter podkreśla, że troska o zdrowie pracowników jest najważniejsza.

Zdaniem Twittera kilka ostatnich miesięcy udowodniło, że ich pracownicy są gotowi do tego, aby pracować zdalnie, nie obniżając przy tym swoich wyników. Firma spełnia tym samym swoją wizję, która polega na umożliwieniu pracy z każdego miejsca na świecie.

Twitter jest obecnie jedną z niewielu firm sektora IT, która zdecydowała się na przejście na całkowitą pracę zdalną. Amazon, Microsoft i Facebook pracują zdalnie do końca tego roku. Po zakończeniu epidemii ich pracownicy będą zobligowani do powrotu do biur stacjonarnych.

Udostępnij na:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Autor

Autor

Najnowsze
mężczyzna pracuje przy komputerze

Jak zrobić audyt SEO sklepu internetowego?

Liczba osób kupujących przez Internet ciągle wzrasta. Marketing internetowy powinno się rozpocząć od poprawnej optymalizacji sklepu. Dobra widoczność w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe powiązane

UX i jego kluczowe obszary

To co było kiedyś offline, dziś staje się online. Potrzeba osiągnięcia celów biznesowych, z drugiej strony zaspokojenie potrzeb użytkownika – z odsieczą nadchodzi projektant user