Jak zmienić czcionkę na Instagramie?

iphone, instagram

Nieczęsto zdarza się, że konto na Instagramie traktujemy jako swoją wizytówkę, dlatego zależy nam, jak będzie się ono prezentować. Jedną z możliwości wyróżnienia swojego profilu na Instagramie jest użycie niestandardowych czcionek/fontów w opisie BIO lub pod zdjęciem.

Generatory tekstu do zmiany czcionek na Instagramie

Nie powinniście mieć problemu z odnalezieniem tego typu generatorów, wystarczy wiedzieć, czego szukamy. Generator jest to narzędzie, do którego wklejamy tekst lub pojedyncze słowa, które chcemy otrzymać w zmienionym foncie. Aktualnie jest całe mnóstwo generatorów, oferujących przeróżne style czcionek.

Tutorial zmiany czcionek

Przedstawię jak zmianiamy font na Instagram na przykładzie generatora, który pojawia się jako pierwszy w wynikach wyszukiwania, po wpisaniu frazy „fonts for instagram”.

  • Klikamy w link do generatora – https://igfonts.io/
  • Wpisujemy bądź wklejamy tekst w białym okienku. W tym momencie na dole rozwija nam się lista wpisanego przez nas tekstu, ale już w zmienionej formie.
  • Wybieramy czcionkę, która najbardziej nam się podoba.
  • Zaznaczamy tekst, naciskamy na klawiaturze Ctrl+C, lub naciskamy prawy przycisk myszy wybieramy „Kopiuj”.
  • Przechodzimy do aplikacji Instagram.
  • Wklejamy (skrót Ctrl + V) tekst w wybranym przez siebie miejscu.

Gotowe! Jeśli macie problem z dodaniem akapitu na Instagramie, zapraszam do przeczytania poprzedniego wpisu.

Udostępnij na:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Kamila Ostrowicka

Kamila Ostrowicka

Najnowsze
mężczyzna pracuje przy komputerze

Jak zrobić audyt SEO sklepu internetowego?

Liczba osób kupujących przez Internet ciągle wzrasta. Marketing internetowy powinno się rozpocząć od poprawnej optymalizacji sklepu. Dobra widoczność w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe powiązane

UX i jego kluczowe obszary

To co było kiedyś offline, dziś staje się online. Potrzeba osiągnięcia celów biznesowych, z drugiej strony zaspokojenie potrzeb użytkownika – z odsieczą nadchodzi projektant user