Jak wstawić akapit w opisie pod zdjęciem na Instagramie?

aplikacje, Instagram

Wielokrotnie spotkałam się z pytaniem, jak dodać akapit na Instagramie. Nie wiem dlaczego, ale nie wszystkie sposoby działają na każdym telefonie tak samo. Postanowiłam więc zebrać kilka trików, które pomogą Wam edytować opisy pod zdjęciami lub w Waszym BIO tak, jak chcecie.

1. Napisanie opisu w aplikacji notatki na naszym telefonie

Po zredagowaniu tekstu w notatce, przeklejamy go do aplikacji Instagram. Działa zarówno kiedy mówimy o opisie pod zdjęciem, jak i w naszym profilowym BIO. Sposób powinien sprawdzić się u każdego, niezależnie od tego, z jakiego telefonu korzysta.

2. Znalezienie specjalnej aplikacji bądź edytora tekstu

Dla mnie wybawieniem okazała się stronka http://klsz.pl/ig/. Po wejściu w edytor tekstu wklejamy nasz tekst, następnie dodajemy akapity, klikamy „Konwertuj”, wklejamy tekst we właściwym miejscu na Instagramie, publikujemy post i gotowe.

3. Wykorzystanie Braille Pattern Blank

Trzecim sposobem na wstawienie akapitu na Instagramie jest wykorzystanie symbolu Braille Pattern Blank „⠀”. Jak to zrobić? Skopiuj symbol i wstaw go pomiędzy dwoma „enterami” w Twoim poście. 

Znacie inne sposoby na pokonanie akapitów na Instagramie?

Udostępnij na:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Kamila Ostrowicka

Kamila Ostrowicka

Najnowsze
mężczyzna pracuje przy komputerze

Jak zrobić audyt SEO sklepu internetowego?

Liczba osób kupujących przez Internet ciągle wzrasta. Marketing internetowy powinno się rozpocząć od poprawnej optymalizacji sklepu. Dobra widoczność w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe powiązane

UX i jego kluczowe obszary

To co było kiedyś offline, dziś staje się online. Potrzeba osiągnięcia celów biznesowych, z drugiej strony zaspokojenie potrzeb użytkownika – z odsieczą nadchodzi projektant user