Google pokazuje gdzie wykonać testy na koronawirusa w okolicy.

dziewczyna z maską ochronną, koronawirus

Firma Google postanowiła wyświetlać informacje o tym, gdzie znajduje się najbliższy punkt testowy na obecność koronawirusa.

Temat testów na koronowawirusa jest obecnie szeroko komentowany. Nie zamierzamy jednak pisać o tym, czy testy są bezużyteczne, czy wręcz w obecnej sytuacji niezbędne.

The Verge poinformowało, że wyszukując w Google hasła powiązane z COVID-19 uzyskamy informacje o ponad 2000 centrów testowych w 43 stanach w USA. Google udostępnia punkty testowe, które zostały wcześniej zatwierdzone do publikacji przez odpowiednie organy państwowe.

testy na koronawirusa, wynik wyszukiwania w google

Na ten moment nie możemy wyszukać punktów testowych na mapie Polski, choć w rzeczywistości pojawia się ich coraz więcej.

Źródło: Forbes.

Udostępnij na:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Kamila Ostrowicka

Kamila Ostrowicka

Najnowsze
mężczyzna pracuje przy komputerze

Jak zrobić audyt SEO sklepu internetowego?

Liczba osób kupujących przez Internet ciągle wzrasta. Marketing internetowy powinno się rozpocząć od poprawnej optymalizacji sklepu. Dobra widoczność w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe powiązane

UX i jego kluczowe obszary

To co było kiedyś offline, dziś staje się online. Potrzeba osiągnięcia celów biznesowych, z drugiej strony zaspokojenie potrzeb użytkownika – z odsieczą nadchodzi projektant user